Четвер, 24.09.2020, 01:38

Головна » 2016 » Квітень » 14

14 квітня 2016 року  у ПК «Хімік» учні 9-х класів відвідали  виставку фоторепортажів «Харківський Майдан: сторінки щоденника» заслуженого журналіста України Леоніда Логвиненка. Як фотограф він знаходився в епіцентрі всіх подій, які відбувалися в Харкові під час і після Майдану. Близько 150 представлених на виставці знімків скомпоновані за хронологією подій — від моменту зародження Майдану в Харкові, коли він був зовсім нечисленним, до військових подій в Донбасі.

Учні переглянули документальний фільм «Герої не вмирають», присвячений трьом харків'янам – героям Небесної сотні. У фільмі йшлося про життя і смерті Владислава Зубенко, Євгена Котляра та Юрія Паращука, загиблих за свободу і незалежність України під час розстрілу Небесної Сотні 20 лютого 2014 року. Автори фільму відтворили три останні дні життя загиблих хлопців, які були безпосередніми учасниками історичних подій.

«Герої не вмирають» - е ... Читати далі »

Переглядів: 256 | Додав: E_L | Дата: 14.04.2016 | Коментарі (0)

Соціальна реклама