Четвер, 24.09.2020, 00:35

Головна » 2016 » Квітень » 15

З 04 по 15 квітня 2016 року в школі пройшов тиждень педагогічної майстерності класного керівника. В рамках тижня класні керівники 1-11 класів провели  години спілкування, на яких продемонстрували інноваційні форми роботи з учнями, творчі знахідки виховної діяльності, родзинки досвіду виховної роботи з учнями.

Класний керівник 5 класу Любима Н. М. запропонувала учням здійснити подорож літаком  «Все починається з добра» У подорож  діти взяли з собою дружбу, взаємоповагу, взаєморозуміння, взаємодопомогу. П’ятикласники  пригадали казки про добро, зясували які риси казкових героїв їм подобаються, якими рисами має володіти людина, а також пригадали приказки про добро і закінчили свою подорож піснею.

Питання вибору професії  - найактуальніше для майбутніх випускників 9-го класу. Саме тому класний керівник 9-Б класу Булгакова В.М. виховну годину присвятила темі «Мій життєвий вибір»  Учні вчилися приймати правильні ж ... Читати далі »

Переглядів: 485 | Додав: E_L | Дата: 15.04.2016 | Коментарі (0)

Соціальна реклама