Четвер, 24.09.2020, 00:27

Головна » 2016 » Квітень » 22

Роль учнівського самоврядування набуває неабиякого значення в сучасному суспільстві, яке досить стрімко розвивається. Навчитися жити і працювати в умовах демократії - вимога часу. Вміння управляти - талант, який треба розвивати. Можливості зробити це в нас є.
 22 квітня 2012 року в школі відбувся День учнівського самоврядування. Захід проводився з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації їх лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління – майбутнього    нації.
У Дні учнівського самоврядування взяли участь учні  9-11-х класів та лідери шкільної організації «МаРС».  Старшокласники  мали можливість спробувати себе в ролі педагога, зрозуміти і відчути, як це – бути вчителем.
Робочий день розпочався з наради. Її провела Архипова Дарина, президент шкільної о ... Читати далі »

Переглядів: 219 | Додав: E_L | Дата: 22.04.2016 | Коментарі (0)

28 квітня відзначається Всестітній день охорони праці. З учнями 7-х класів проведено захід, на якому були присутні страховий агент з охорони праці відділення виконавчої дирекції фонду страхування від нещасних випадків Ташликович Валентина Вікторівна, начальник відділу праці та соціальних зв`язків управління соцзахисту населення Чередніченко Катерина Миколаївна та спеціаліст служби охорони праці міського відділу освіти Касьянова Галина Борисівна.

Переглядів: 237 | Додав: E_L | Дата: 22.04.2016 | Коментарі (0)

Соціальна реклама