Вівторок, 26.05.2020, 01:55

УВАГА! КАРАНТИН! Заняття у ліцеї проводяться дистанційно.

Головна » 2016 » Червень » 08

Матеріали для скачування для вчителів, у класах яких є комп`ютерна техніка, знаходяться у розділі "Інформаційна скарбниця"

Переглядів: 183 | Додав: E_L | Дата: 08.06.2016 | Коментарі (0)

Вся робота в таборі та в загонах  спрямована на створення доброзичливої атмосфери в дитячих колективах, на виховання культури поведінки, культури спілкування, почуття дружби, доброти, чуйності.Кожного ранку після зарядки проводиться організаційна лінійка, на якій оголошуються заплановані заходи на день і підводиться підсумок попередньої роботи.
           В перші дні відпочинку діти пришкільного табору « Барвінок» були запрошені до Первомайської Дитячої Школи Мистецтв. Зусиллями учнів музичного відділення для «барвінчат» був підготовлений концерт. Діти із задоволенням відгадували загадки про музичні інструменти, а потім насолоджувалися їх звучанням у виконанні своїх ровесників – учнів музичної школи.
           На початку червня  діти відвідували будинок  культури «Хімік», де дивилися театралізовані дитячі казки, ф ... Читати далі »

Переглядів: 237 | Додав: n-cara2008 | Дата: 08.06.2016 | Коментарі (0)

Школа ОНЛАЙН