Четвер, 24.09.2020, 00:58

Головна » 2016 » Жовтень » 21

У нашій школі приділяється найпильніша увага здоров'ю і спорту, ці поняття єдині і нероздільні. Стало доброю традицією проводити шкільні Малі олімпійські ігри, в яких головне - прагнення до перемоги, дружба, взаємовиручка і, звичайно, спортивний азарт.

Тому 21 жовтня в нашій школі пройшли Малі олімпійські ігри під назвою  "На крилах олімпіади". Учні  3-4 класів дізнались про винекнення  Олімпійських ігор в Давній Греції, а також мали змогу проявити свої спортивні навички під час участі в спортивних естафетах та змаганнях.

Переможцями стали два класи 3 – А та 4 – Б класи. Вітаємо всіх учасників та їх класних керівників і бажаємо надалі успіхів та перемог!

... Читати далі »

Переглядів: 238 | Додав: E_L | Дата: 21.10.2016 | Коментарі (0)

21 жовтня на базі Первомайської ЗОШ І-ІІІ ст №7 відбулося ІІ засідання учасників майстер-класу вчителя інформатики Первомайськї ЗОШ І-ІІІ ст №7 Білецької О.Л. з теми "Інформаційно-комунікаційні технології на уроках інформатики як засіб підвищення компетентності учнів та якості освіти". Тема ІІ засідання - «Використаня онлайнових Google-технологій у роботі вчителя». Учасники майстер-класу познайомились з доповненням до Google форм Flubaroo, який відтепер дозволяє не тільки створювати зручні опитувальники для учнів, а й автоматично оцінювати їх наприкінці проходження тесту.

Переглядів: 187 | Додав: E_L | Дата: 21.10.2016 | Коментарі (0)

21 жовтня на базі Первомайської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 відбулося засідання ММО вчителів інформатики. Вчителі міста відвідали урок з теми «Автоматизоване створення змісту та покажчиків. Практична робота №5 «Структура документа. Автоматизоване створення змісту та покажчиків», який у 8-А класі провела вчитель Білецька О.Л.

Переглядів: 190 | Додав: E_L | Дата: 21.10.2016 | Коментарі (0)

Вашій увазі пропонується перший випуск шкільної газети "Голос школи", в якому розповідається про події шкільного життя. Скачати перший випуск можна за посиланням: http://school7.ucoz.ua/documents/2016-2017/golos_shkoli.docx

Переглядів: 219 | Додав: E_L | Дата: 21.10.2016 | Коментарі (0)

Соціальна реклама