Четвер, 24.09.2020, 00:14

Головна » 2016 » Листопад » 27

24 листопада 2016 року на базі школи відбулося засідання семінару-практикуму керівників закладів освіти та їх заступників з навчально-виховної роботи м.Первомайський з теми «Управління інноваційними процесами в загальноосвітньому навчальному закладі в контексті інтеграції до європейського освітнього простору».  Керівники закладів освіти міста та їх заступники ознайомились з досвідом роботи школи щодо упровадження інновацій у навчально-виховний процес. Відкриті уроки провели: Сєнна В.В. у 1-А класі урок математики з теми «Задача відновлення цілого за частинами. Дія додавання як спосіб відновлення цілого за частинами. Моделювання дії додавання схемами різного вигляду», Коваленко О.О. у 8-А класі урок історії України  «Практичне заняття з теми «Військове мистецтво, традиції та побут українського козацтва», Гоженко В.В. урок-тренінг з основ здоров’я у 5-А класі «Способи висловлювання почуттів. Співпереживання і співчуття&ra ... Читати далі »

Переглядів: 278 | Додав: n-cara2008 | Дата: 27.11.2016 | Коментарі (0)

Соціальна реклама