Вівторок, 26.05.2020, 03:24

УВАГА! КАРАНТИН! Заняття у ліцеї проводяться дистанційно.

Головна » 2017 » Лютий » 07

31 січня 2017 року в Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №7  відбувся День відкритих дверей для майбутніх першокласників та їхніх батьків.

Школу відвідали маленькі гості-вихованці ДНЗ №16 та №17. Учнями 4-А та 4-Б класів було підготовлено казкову виставу, яку малюки переглянули з цікавістю. Також для них було проведено захоплюючу екскурсію по школі.

Діти з батьками побували в навчальних кабінетах, шкільній бібліотеці, познайомилися з учителями майбутніх першокласників. За традицією завершення екскурсії відбулося в шкільній їдальні, де малят чекали смачні булочки.

Гостинно запрошуємо першокласників до нашої школи,де на них чекають досвідчені вчителі, які поведуть малят до цікавої країни знань!

... Читати далі »

Переглядів: 178 | Додав: n-cara2008 | Дата: 07.02.2017 | Коментарі (0)

Школа ОНЛАЙН