Неділя, 27.09.2020, 16:24

Головна » 2017 » Березень » 09

06 березня 2017 року на базі Первомайської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 7 з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка та з нагоди відзначення 203-ї річниці від дня його народження,  відбувся Конкурсу  на кращого читця поезій Т.Шевченка  серед учнів загальноосвітніх навчальних   закладів  м. Первомайський. Конкурс відкрила керівник міської творчої групи  учителів української мови та літератури Сергєєва Ж.А. У Конкурсі брали участь учні у трьох вікових номінаціях: учні 1 – 4 класів, учні 5 – 9 класів, учні 10 – 11 класів. Учасники конкурсу демонстрували свій талант, творчо та натхненно декламуючи твори Т.Г. Шевченка. Майстерність конкурсантів оцінювало компетентне журі у складі учителів української мови та літератури шкіл міста.  Атмосфера конкурсу була  напрочуд  дружньою: всі учасники уважно слухали один одного, ... Читати далі »

Переглядів: 299 | Додав: E_L | Дата: 09.03.2017 | Коментарі (0)

Соціальна реклама