Четвер, 24.09.2020, 01:38

Головна » 2017 » Березень » 11

Підсумки проведення предметного тижня з трудового навчання, музичного та образотворчого мистецтва

Для того, щоб розкрити творчі здібності учнів та дати  можливість спробувати себе в різних видах інтелектуальної творчості,  а також поглибити їх знання про працю, у Первомайській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №7 з 6 березня по 10 березня 2017року був проведений тиждень трудового навчаня та мистецтвознавчих дисциплін . В рамках цього тижня були проведені такі заходи:
6 березня, понеділок. Учнями 5-9 класів були виготовлені плакати, листівки та газети, присвячені тижню мистецтвознавчих дисциплін та трудового навчання.  Для молодших класів була підготовлена рубрика «Сторінка для кмітливих», в якій діти могли розгадувати ребуси, кросворди, загадки.
7 березня, вівторок. На виставці творчих робіт учнів 5-6 класів, яка була організована в кабі ... Читати далі »

Переглядів: 278 | Додав: E_L | Дата: 10.03.2017 | Коментарі (0)

Соціальна реклама