Неділя, 27.09.2020, 16:09

E_L
Головна » 2017 » Березень » 13

Благодійна проектна діяльність виступає умовою системи виховної роботи в процесі життєдіяльності учнівської молоді та формування відповідних ставлень. І що відповідальнішою та проблемнішою виявиться благодійна ситуація в очах школярів та молоді, то більше вони витратять енергії і тим якіснішим буде результат. У процесі благодійної діяльності у дітей і молоді формується здатність уявляти себе на місці іншої людини, бачити і вирішувати проблеми, приймати рішення і погоджувати з ними свої дії, утверджуються найкращі людські якості — доброта, милосердя, благочинність тощо.
13 березня 2017 року учнями 1-4 класів була проведена благодійна акція «Створи добро». Під час акції учнями початкових класів Первомайської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 7 була зібрана гуманітарна допомога у вигляді продуктів харчування (на 1000 грн.) для стаціонарного відділення Первомайської ЦРЛ. Два тижні березня діти разом з батьками приносили пакунки з овочами та домашньою консервацією до к ... Читати далі »

Переглядів: 268 | Додав: arsen5-09 | Дата: 13.03.2017 | Коментарі (0)

Соціальна реклама