Вівторок, 26.05.2020, 02:42

УВАГА! КАРАНТИН! Заняття у ліцеї проводяться дистанційно.

Головна » 2017 » Квітень » 21

21 квітня 2017 року у місті Харків відбулася обласна конференція за підсумками І (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів "Край, в якому я живу". Конференцію відкрила директор КЗ "Харківської обласної станція юних туристів" Харківської обласної ради Редіна Валентина Андріївна. Методист Пушкар Ірина Іванівна детально розповіла про участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів, який відбувся у місті Київ.
Але найприємнішим моментом було нагородження переможців.
Столяренко Сніжана, учениця 10 класу, за підсумками І етапу Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів  отримала диплом ІІ ступеня. Вітаємо Сніжану !!!

Переглядів: 169 | Додав: E_L | Дата: 21.04.2017 | Коментарі (0)

21 квітня на базі Первомайської ЗОШ І-ІІІ ст №7 відбулося IV заняття майстер-класу вчителя інформатики Білецької О.Л. Незважаючи на погодні труднощі, до кабінету інформатики завітали 9 вчителів-членів майстер-класу та методист міського відділу освіти Антонова Л.М. Олена Леонідівна ознайомила присутніх із принципами роботи у середовищі Learning Apps, надала допомогу у створенні інтерактивних вправ з навчальних предметів. Докладний матеріал засідань майстер-класу та презентації можно отримати за посиланням http://elenabiletskaya.at.ua/index/majster_klas/0-37

Переглядів: 172 | Додав: E_L | Дата: 21.04.2017 | Коментарі (0)

Школа ОНЛАЙН