Четвер, 24.09.2020, 00:58

Головна » 2017 » Червень » 12

Протягом 2016/2017 навчального року учні ЗНЗ М.Первомайський та вихованці БДЮТ, ДЮСШ брали участь та перемагали у багатьох конкусах, олімпіадах, змаганнях. Традиційно 1 червня, у День захисту дітей, керівництво міста спільно з депутатом України Добкіним Д.М нагороджують переможців ІІІ та IV етапів Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, переможців і призерів ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України та їх вчителів. Серед багатьох дітей, які нагороджені пам`ятними подарунками та грамотами міськвиконкому, найбільша кількість була зі школи №7 - це 26 учнів!! Діти посіли призові місця у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних предметів, МАН, численних спортивних змаганнях та творчих конкурсах. Наші вітання Гоженк ... Читати далі »

Переглядів: 252 | Додав: E_L | Дата: 12.06.2017 | Коментарі (0)

Соціальна реклама