Четвер, 24.09.2020, 01:07

Головна » 2017 » Червень » 22

Міністерство освіти і науки України затвердило оновлені навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ № 804 від 07 червня 2017 року «Про оновлені навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів» підписала міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

40 оновлених програм базової школи отримали гриф «Затверджено Міністерством освіти і науки України».

Оновлення програм 5-9 класів сприятиме формуванню ключових компетентностей школярів, таких як: спілкування державною та іноземними мовами, математичної компетентності, основних компетентностей у природничих науках і технологіях, інформаційно-цифрової компетентності, умінню вчитися впродовж життя, ініціативності і підприємливості, соціальної та громадянської ком ... Читати далі »

Переглядів: 240 | Додав: E_L | Дата: 22.06.2017 | Коментарі (0)

Соціальна реклама