Четвер, 24.09.2020, 00:07

Головна » 2017 » Жовтень » 07

Суботу, 07 жовтня, учні 5-А та 6-Б класу провели в активному відпочинку на екскурсії у м. Харків. Діти відвідали Фельдман-екопарк та кондитерську фабріку "Де-престіж". Екскурсовод у Фельдман-екопарку цікаво розповіла про життя тварин, а погода дозволила нам насолоджуватись найкрасивішими квітковими скульптурами на Балу хризантем. На кондитерській фабриці діти відвідали цех по виробництву зефіра та майстер-клас по виготовленню шоколадних цукерок. Під час показу виробництва зефіра екскурсовод докладно розповіла та показала, як зі звичайних яблук отримують смаколики. А у ході майстер-класу діти навчились не тільки виготовляти шоколадні цукерки, але й спробували власноруч розфарбовувати шоколадні форми. Цікава екскурсія не залишила байдужою жодну дитину.

Більше фотографій можна отримати за цим посиланням.

... Читати далі »

Переглядів: 220 | Додав: E_L | Дата: 07.10.2017 | Коментарі (0)

Соціальна реклама