Вівторок, 26.05.2020, 03:18

УВАГА! КАРАНТИН! Заняття у ліцеї проводяться дистанційно.

Головна » 2017 » Листопад » 02

2 ноября в школе  прошли благотворительные мероприятия: ярмарка сладких изделий и концерт "Чужой беды не бывает" в поддержку Артема Гринёва, который болен лейкемией (рецидив). Концертные номера подготовили учащиеся 1-11 классов. Зрителей со всего города приглашали общество "Greenteam" - распространяли посты через социальную сеть Фейсбук, раскреливали объявления. Все собранные деньги были отданы родителям Артёма на его лечение. Спасибо всем неравнодушным, кто пришел на концерт и поддержал Артема.

<!--"-- ... Читати далі »

Переглядів: 192 | Додав: E_L | Дата: 02.11.2017 | Коментарі (0)

02 листопада 2017 року в школі відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів економіки з теми «Формування елементів загальнокультурної компетентності на уроках економіки як шлях виховання в учнів поваги до традицій свого народу та толерантного ставлення до культурних традицій народів». Відкритий урок з економіки у 11 класі за темою «Зміст ринкової конкуренції та  її роль в організації ринкової економіки» провела учитель Мокляк Н.А. Урок отримав схвальну оцінку вчителів-учасників засідання ММО.

Переглядів: 119 | Додав: E_L | Дата: 02.11.2017 | Коментарі (0)

Школа ОНЛАЙН