Неділя, 27.09.2020, 16:37

Головна » 2017 » Грудень » 07

7 грудня 2017 року на базі школи відбулося засідання семінару – практикуму заступників директорів шкіл з навчально -  виховної роботи та педагогів – організаторів м. Первомайський з теми «Сучасні  підходи до організації національно-патріотичного виховання учнів у загальноосвітньому навчальному закладі у межах регіонального освітнього проекту «Виховний простір Харківщини»». Заступники директорів шкіл та педагоги-організатори ознайомилися з досвідом роботи школи щодо організації роботи з національно-патріотичного виховання. Відкриті уроки провели Шевелєва І.П. у  3-А класі  урок літеравтурного читання  з теми «Підсумковий урок за розділом «Казки українських письменників», Караченцева Н.М. в 11 класі  урок астрономії з тема: «Малі тіла Сонячної системи – комети, астероїди, метеорити. Українські імена у Космосі». Годину спілкування  в 4-А класі провела Обченко К.О. з теми «Зи ... Читати далі »

Переглядів: 225 | Додав: E_L | Дата: 07.12.2017 | Коментарі (0)

Соціальна реклама