Вівторок, 13.04.2021, 00:44

Увага! Учні 1-11х класів ліцею навчаються дистанційно!

Головна » 2018 » Січень » 21

У рамках тижня української мови та  літератури (з 15/01-19/01) команда учнів 5-А і 5-Б класів 16/01 взяла участь у вікторині з української мови «Юний мовознавець». Мета заходу -розширювати знання учнів про українську мову; показати її красу та багатство фольклору українського народу за допомогою поетичного слова. Ведучі заходу учні 11 класу Костін Владислав та Столяренко Сніжана виразно прочитали вірші про мову та запросили учнів подорожувати разом із ними. Ведучі запропонували взяти участь у таких конкурсах :“Прислів’я” , «Переговори сусіда» «Розсипаночка» ,«Загадки-жарти»,«Доскажи словечко», «Відновіть вірші», "Продовж прислів’я","Відгадайте загадки”. Суддя конкурсу бібліотекар Сердюк Тетяна Сергіївна, відзначила, що команди працювали злагоджено і , підрахувавши бали , оголосила, що І місце отримала команда 5-А класу, ІІ місце отримала команда 5-Б класу. У ... Читати далі »

Переглядів: 182 | Додав: E_L | Дата: 21.01.2018 | Коментарі (0)

Увага!