Вівторок, 26.05.2020, 02:19

УВАГА! КАРАНТИН! Заняття у ліцеї проводяться дистанційно.

Головна » 2018 » Лютий » 07

День Безпечного Інтернету - 2018 відзначається під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: Кращий Інтернет починається з тебе». День Безпечного Інтернету є унікальною можливістю для кращого розуміння проблем та можливостей в онлайновому світі, це час поділитися важливою інформацією, щоб діти і молоді люди могли досліджувати Інтернет безпечно і скористалися позитивним досвідом експертів.

7 лютого 2018 року Програма Мережних академій Cisco, Кіберполіція України  та компанія ERC запросили школярів 8-11 класів, учнів професійно-технічних ліцеїв та студентів коледжів відзначити цей день разом зі всім світом, приєднавшись до онлайн-уроку в системі Cisco Webex. За умов карантину в Первомайській школі №7, в режимі дистанційного навчання цей урок пр ... Читати далі »

Переглядів: 161 | Додав: E_L | Дата: 07.02.2018 | Коментарі (0)

Школа ОНЛАЙН