Понеділок, 12.04.2021, 23:20
Ви увійшли як Гость | Група "Гости" | RSS

Комунальний заклад «Первомайський ліцей №7»


Увага! Учні 1-11х класів ліцею навчаються дистанційно!
Меню сайту
Форма входу
Погода
Словники
Нас відвідали:
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Лютий » 21

З 12 по 16 лютого 2018 року в Первомайській ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 було проведено тиждень хімії, біології, екології та основ здоров'я. Предметні тижні є ефективною формою позакласної роботи. Вони активізують пізнавальну діяльність учнів , сприяють кращому засвоєню навчальної програми.

У школі було проведено виховні заходи , вікторини, організовано виставку дитячих плакатів на тему: "Здоровий спосіб життя". Протягом тижня біології, хімії та основ здоров'я діти довідалися багато нового та мали можливість продемонструвати свої знання.

Навколо нас, у зовнішньому середовищі, знаходиться велика кількість невидимих для ока живих істот, які можуть " губити" організм люди. Щодо збереження власного здоров'я для учнів 6-9 класів була проведена лекція на тему: "Гельмінтозні захворювання людини". Діти багато дізналися про їх вплив на організм людини, народні методи боротьби з ними , побачили як виглядають паразити у різних частинах тіла лю ... Читати далі »

Переглядів: 176 | Додав: E_L | Дата: 21.02.2018 | Коментарі (0)

21 лютого 2018 року  Україна відзначає Міжнародний день рідної мови, який проводиться в Україні, починаючи з 2002 року.  Головною метою відзначення цього свята є зміцнення державотворчої функції української мови, консолідація зусиль у сфері відродження самобутніх традицій та звичаїв.

 Живильним джерелом розвитку етнічної самобутності є рідне слово і народні традиції. Саме в мові народ черпає свій багатовіковий досвід, світоглядні ідеї і сподівання на щасливе і гідне майбутнє. Тому  в цей день у нашій школі у 5-11 класах було   проведено диктант національної єдності  »Без мови немає народу» .  Учні з’ясували, наскільки вони добре знають рідну мову, а ще – продемонстрували солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці спілкувалися українською мовою і зберегли її для нащадків.

&nb ... Читати далі »

Переглядів: 188 | Додав: E_L | Дата: 21.02.2018 | Коментарі (0)

  У кожної держави є такі події, які назавжди викарбовуються в історії країни, їхні дати пам`ятають протягом десятиліть, віків. Такі події назавжди змінюють хід історії та світогляд громадян. Таким став для нас, українців, Євромайдан. Рівно 4 роки тому, 20 лютого 2014 року, силовиками було здійснено масовий розстріл протестувальників з автоматичної зброї і снайперських гвинтівок. Кулі наскрізь прошивали саморобні металеві і дерев’яні щити. За три дні загинуло близько сотні протестувальників. Кожен з них заплатив за свої переконання надто високу ціну - власне життя.

Їх назвали «Небесною сотнею», – українців, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей. За цю самопожертву у ... Читати далі »

Переглядів: 184 | Додав: E_L | Дата: 21.02.2018 | Коментарі (0)

21 лютого 2018 року згідно з річним планом роботи школи  на 2017/2018 навчальний рік відбулося засідання педагогічної ради за темою «Інноваційний підхід до процесу формування та становлення інтелектуального компоненту креативної особистості вчителя в умовах реалізації Концептуальних засад реформування середньої освіти «Нова українська школа»». Засідання педагогічної ради проведено в формі тренінгу.

З метою активізації учасників засідання виконані вправи «Привітання «Я хочу запросити Вас до спілкування, тому що Ви…»,  «Очікування», «Правила роботи».

Працюючи у групах, учасники засідання педради визначили поняття «креативність» з використанням прийомів «асоціації», «сенкан», учасники однієї групи спробували намалювати креативність; виконуючи вправи «Мислимо креативно», «З простого складне, зі складного просте», «Розповідь ... Читати далі »

Переглядів: 186 | Додав: E_L | Дата: 21.02.2018 | Коментарі (0)

Допомога
Увага!

Таймер свободы )))