Понеділок, 12.04.2021, 23:23

Увага! Учні 1-11х класів ліцею навчаються дистанційно!

Головна » 2018 » Березень » 03

З 26.02. по 02.03.2018 р. у Первомайській ЗОШ I-III ступенів № 7 пройшов Тиждень трудового навчання, образотворчого та музичного мистецтва.

Протягом Тижня у школі діяла виставка тематичних газет, плакатів. Велику зацікавленість викликали роботи юних художників школи, малюнки яких були представлені на цій виставці. Вчителі образотворчого мистецтва Пащенко Т.Н. та музичного мистецтва Глагольєва М.О. організували для учнів цікаві тематичні вікторини, розгадування кросвордів, ребусів.

У вівторок учні 5-6 класів мали можливість подивитись майстер - клас «Живі квіти», познайомитись з незвичними матеріалами та інструментами для малювання. Учні 9А та 9Б класів  склали топ 10 своїх улюблених кінофільмів, мультфільмів та обговорили свої уподобання. Учитель Глагольєва Марина Олексіївна організувала та провела турнір «Знавці музики».

В середу учні 9Б класу взяли участь в профорієнтаційному тестуванні «Світ професій».

... Читати далі »

Переглядів: 232 | Додав: E_L | Дата: 03.03.2018 | Коментарі (0)

Увага!