Вівторок, 13.04.2021, 00:30

Увага! Учні 1-11х класів ліцею навчаються дистанційно!

Головна » 2018 » Березень » 14

"Поезія- це завжди неповторність,

Якийсь безсмертний дотик до душі" (Ліна Костенко)

Згідно з планом міського методичного об’єднання вчителів української мови та літератури 14 березня 2018 року у ЗОШ І- ІІІ ступенів № 7 в актовій залі школи учителі української мови та літератури Луста Людмила Анатоліївна та Каракуця Тетяна Миколаївна разом з учнями 9-А і 9-Б класів провели позакласний захід «Поезія- це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі», присвячений Всесвітньому дню поезії, який відзначається 21 березня. На святі були присутні учителі української мови та літератури м. Первомайського, директор ЗОШ № 7 Терещенко Галина Василівна, учителі та учні 9-х та 11-х класів.

Метою заходу було ознайомлення гостей та учнів з історією Всесвітнього дня поезії; поглиблення знань старшокласників про творчість українських поетів: Тараса Шевченка, Лесі Українки, Івана Франк ... Читати далі »

Переглядів: 226 | Додав: E_L | Дата: 14.03.2018 | Коментарі (0)

Увага!