Понеділок, 12.04.2021, 23:34

Увага! Учні 1-11х класів ліцею навчаються дистанційно!

Головна » 2018 » Березень » 28

26 березня вчитель фізики Караченцева Н.М. взяла участь у регіональній Афілійованій - неконференція mini-EdCamp Kharkiv Vynahidnyk‎ для шкільних педагогів присвячений Новій українській школі, компетентнісному та STREAM-навчанню. Тема заходу: «STEM, STEAM, STREAM: можливості в новій українській школі». Участь в EdCamp взяли експерти і експертки із м. Києва та Харкова. Серед них науковці, методисти, тренери, спеціалісти, управлінці, педагоги-практики таких організацій як відділ математичної та інформатичної освіти Інституту педагогіки НАПН України, секції «Розвиток молодіжних освітянських проектів» Національної академії наук України і Міністерства освіти і науки України, навч ... Читати далі »

Переглядів: 249 | Додав: Nata0296 | Дата: 28.03.2018 | Коментарі (1)

Увага!