Четвер, 24.09.2020, 00:33

Головна » 2018 » Квітень » 05

5 квітня відбулася ХІ міська учнівська конференція «Вулицями нашого міста». За багато років вона стала традиційною для учителів історії та учнів нашої школи. В підготовці до весняної конференції  ми,  завчасно обираємо тему, яку будемо представляти перед міською аудиторією. В  процесі підготовки та оформлення матеріалів,  учні занурюються  в творчо-пошукову  роботу на історичному підгрунтті. Це можуть бути сторінки минувшини нашої малої Батьківщини, матеріали , присвячені прославленим та видатним людям минулої та сучасної історії Первомайщини, сучасні сторінки рідного краю.    На конференції учні діляться своїми відкриттями , досягненнями в творчо-пошуковій роботі,відкривають нові власні можливості, поповнюють історичні знання, виховують власні громадянські та патріотичні почуття.                      &nb ... Читати далі »

Переглядів: 200 | Додав: Nata0296 | Дата: 05.04.2018 | Коментарі (0)

Соціальна реклама