Понеділок, 12.04.2021, 23:53

Увага! Учні 1-11х класів ліцею навчаються дистанційно!

Головна » 2018 » Травень » 19

19 травня група учнів 5-А, 5-Б, 6-А, 6-Б та 7го класів відвідали м.Дніпро. Розпочалось знайомство з містом з цікавої автобусної екскурсіії центральними вулицями.  Біля Історичного музею діти завітали до скифських кам'яних споруд - баб, біля яких потрібно загадати найзавітніші бажання. У Національному центрі аерокосмічної освіти молоді ім.О.М.Макарова екскурсовод ознайомив учнів з першими супутниками та моделями ракетоносіїв, роз'яснив принципи роботи найперших та сучасних космічних апаратів. У музеї Машини часу "зазирнули" до епохи 70-80х років минулого століття. Діти не тільки подивились на автомобілі з колекції музею, а й мали змогу власноруч пограти у настільні ігри тих часів, доторкнутись до речей "з минулого" та послухати музику, під яку жили їх бабусі та дідусі. Ізюминкою екскурсії стала прогулянка на катері річкою Дніпро ... Читати далі »

Переглядів: 179 | Додав: E_L | Дата: 19.05.2018 | Коментарі (0)

Увага!