Понеділок, 12.04.2021, 23:26
Ви увійшли як Гость | Група "Гости" | RSS

Комунальний заклад «Первомайський ліцей №7»


Увага! Учні 1-11х класів ліцею навчаються дистанційно!
Меню сайту
Форма входу
Погода
Словники
Нас відвідали:
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Жовтень » 18

Відповідно до положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка , листа Міністерства освіти і науки України «Про проведення ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» 18 жовтня  у нашій школі  проведено урочистості з нагоди відкриття І етапу конкурсу. Святкову атмосферу заходу забезпечили вчителі української мови нашої школи,  які привітали конкурсантів та побажали успіхів, віри  та впевненості у своїх силах. Наголосили, що  потрібно наполегливо працювати, здобувати знання, творчо мислити, розвивати свої задатки та здібності. Приємно, що саме цей конкурс якнайкраще презентує творчість, креативність, неповторність учнівської молоді.

  Конкурс проводиться для учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів  у чотири  етапи (з жовтня по березень ). Завдання для першого етапу конкурсу готуються навча ... Читати далі »

Переглядів: 192 | Додав: E_L | Дата: 18.10.2018 | Коментарі (0)

18 жовтня 2018 року у рамках підготовки до засідання ШМО учителів початкових класів з теми «Моделювання навчальної діяльності на засадах педагогіки Василя Сухомлинського  як шлях гуманізації освітнього простору в умовах реформування освіти та впровадження нового Державного стандарту початкової освіти» відкритий урок у 1-Б класі провела вчитель початкових класів Тахтарова К.В.

Під час перегляду уроку навчання грамоти з теми «Людина починається з добра. В.О.Сухомлинський «Добре слово»» учителі початкових класів змогли познайомитись з особливостями методики проведення уроків у 1-му класі в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової освіти, новими підходами до організації освітнього процесу у Новій українській школі.

  ... Читати далі »

Переглядів: 168 | Додав: E_L | Дата: 18.10.2018 | Коментарі (0)

Допомога
Увага!

Таймер свободы )))