Вівторок, 13.04.2021, 00:24

Увага! Учні 1-11х класів ліцею навчаються дистанційно!

Головна » 2018 » Жовтень » 19

19 жовтня 2018 року на базі школи відбулося засідання ММО вчителів хімії з теми «Пріоритет уроку як засобу соціалізації учнів у  контексті Європейського виміру».

Відкриті уроки хімії провели Караченцева Н.М. у 8 класі з теми «Сучасна модель атома. Рух електронів в атомі. Електронні орбіталі» та Мокляк Н.А. у 10 класі з теми «Алкени. Загальна та молекулярна формули алкенів, структурна ізомерія, систематична номенклатура». На уроках демонструвалось використання інноваційних форм, прийомів навчання, ІКТ для формування предметних компетентностей учнів на уроках хімії в умовах упровадження нового Державного стандарту базової  і повної загальної середньої освіти. Уроки отримали високу оцінку вчителів-учасників засідання ММО.

... Читати далі »

Переглядів: 151 | Додав: E_L | Дата: 19.10.2018 | Коментарі (0)

Увага!