Четвер, 24.09.2020, 01:32

Головна » 2018 » Листопад » 09

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Встановлене воно було 1997 року Указом Президента України  «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства».

За православним календарем — це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця — письменника-агіографа, основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі, мислителя, вченого, ченця Києво-Печерського монастиря. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

Долучилися до свята і учні та вчителі  нашої школи. Дев’ятикласники провели усний журнал та познайомили учнів школи з історією вини ... Читати далі »

Переглядів: 169 | Додав: E_L | Дата: 09.11.2018 | Коментарі (0)

Соціальна реклама