Вівторок, 13.04.2021, 00:57

Увага! Учні 1-11х класів ліцею навчаються дистанційно!

Головна » 2018 » Грудень » 08

У рамках реалізації експерименту всеукраїнського рівня за темою «Електронний підручник для загальної середньої освіти»(E-book for secondary education (EBSE)» учитель початкових класів Обченко К.О. 8 грудня 2018 року була учасником тренінгу з навчання учителів початкових класів використання електронних підручників в освітньому процесі, який проходив на базі тренінг-центру «Учительська кав’ярня» (м.Київ)

Переглядів: 159 | Додав: E_L | Дата: 08.12.2018 | Коментарі (0)

З 03 по 09 грудня 2018 року в рамках Всесвітнього тижня інформатики по всьому світу пройшли уроки кодування Година Коду (Hour of Code). У цьому році Україна вкотре приєднається до цієї глобальної освітньої ініціативи. На національному рівні Година Коду підтримує Міністерство освіти і науки України.

Година Коду – це освітній проект, мета якого – показати, що навчитися основам програмування може кожен. Основне завдання кампанії – протягом тижня з 03 по 09 грудня 2018 залучити десятки мільйонів школярів у всьому світі до занять з програмування, і таким чином показати, що кодування доступно дійсно кожному бажаючому, незалежно від віку, соціального статусу або знань.

Такий навик, як уміння кодувати в світі вже ставлять на один рівень з умінням говорити, читати і писати. Навички програмування розвивають аналітичне нестанд ... Читати далі »

Переглядів: 206 | Додав: E_L | Дата: 08.12.2018 | Коментарі (0)

Увага!