Вівторок, 13.04.2021, 01:15

Увага! Учні 1-11х класів ліцею навчаються дистанційно!

Головна » 2018 » Грудень » 13

13 грудня 2018 року згідно з річним планом роботи школи на 2018/2019 навчальний рік відбулося засідання педагогічної ради за темою «Підвищення пізнавальної самостійності та творчої активності учнів на уроках в умовах розбудови Нової української школи». Засідання педагогічної ради проведено в формі тренінгу.

З метою активізації учасників засідання використано елементи гештальт-методики та виконані вправи «Знайомство», «Настрій», «Очікування». Обговорюючи можливості використання трендових технологій навчання у освітньому процесі (проектне, перевернуте, спільне, персоналізоване навчання тощо), як модифікацію методичного прийому «Модель 6W», виконали вправу «іменник-іменник».

Працюючи у групах, учасники засідання педради конструювали з LEGO, працювали над створенням хвильової машини, виготовляли вітальну листівку з підсвіткою та змогли на власному досвіді відчути як навички критичного мислення та гли ... Читати далі »

Переглядів: 130 | Додав: E_L | Дата: 13.12.2018 | Коментарі (0)

Увага!