Вівторок, 13.04.2021, 00:07

Увага! Учні 1-11х класів ліцею навчаються дистанційно!

Головна » 2018 » Грудень » 29

29 грудня 2018 року у рамках міської січневої конференції педагогічних працівників з теми «Упровадження освітніх інновацій в практику роботи вчителя Нової української школи як умова розвитку професійної компетентності» з метою ознайомлення педагогічного загалу з концептуальною ідеєю всеукраїнського експерименту «Електронний підручник для загальної середньої освіти», можливостями, що надає використання електронного підручника для вчителя та учнів, учитель початкових класів Обченко К.О. провела мотиваційно-навчальний тренінг «Електронний підручник як елемент освітнього середовища». Учасники тренінгу впевнились у тому, що використання електронних підручників робить освітній процес гнучким і дозволить вчителю застосовувати інноваційні форми, технології навчання та підходи Нової української школи.

... Читати далі »

Переглядів: 123 | Додав: E_L | Дата: 29.12.2018 | Коментарі (0)

Увага!