Четвер, 24.09.2020, 01:30

Головна » 2019 » Січень » 18

Предметний тиждень у  школі – це завжди святковий настрій, очікування чогось  цікавого, незвичайного,  Хоча на уроках української мови та літератури і  використовується багато різноманітних активних форм, методів і прийомів, реалізувати їх не завжди вдається через брак часу й інші причини. Саме тому актуальним є питання активізації пізнавальної діяльності учнів у позакласній роботі з української мови та літератури. Використання різноманітних методів активізації під час позакласної діяльності сприяє впровадженню технології особистісно орієнтованого навчання та забезпечує особистісну спрямованість кожного заходу.

З 15 до 18 січня  2019 року у школі був  проведений  « Тиждень української мови та літератури», організований вчителями української мови та літератури.  Метою проведення  предметного тижня було  донести до учнів красу і багатство рідної мови; формувати відчуття краси рідної мови; розвивати мовл ... Читати далі »

Переглядів: 171 | Додав: E_L | Дата: 18.01.2019 | Коментарі (0)

Соціальна реклама