Вівторок, 26.05.2020, 03:36

УВАГА! КАРАНТИН! Заняття у ліцеї проводяться дистанційно.

Головна » 2019 » Січень » 28

28 січня в школі відбувся захід - реквієм,  присвячений Дню пам'яті жертв Голокосту.  Учні 8 класу зібрали та опрацювали страшні факти про масове знищення єврейського народу в ті часи. На лінійці пам'яті для учнів школи лунали зі сцени слова скорботи.  Була переглянута ще одна трагічна сторінка в історії України.  Хвилина мовчання, свічка пом'яті … Не будемо забувати роки страждань і втрат!

Зникають покоління, які пережили страхіття масових знищень, жахливу трагедію людства - Голокост. Поволі відходить страх… Пам’ять поступово заспокоюється… Натомість виникає переживання, що невдовзі все це стане «історією», тобто перестане бути безпрецедентним актом знищення мільйонів невинних людей. Ми маємо зробити все, щоб молодь знала, пам’ятала ці страшні сторінки людства, щоб діти ніколи не стали ж ... Читати далі »

Переглядів: 82 | Додав: E_L | Дата: 28.01.2019 | Коментарі (0)

Школа ОНЛАЙН