Четвер, 24.09.2020, 00:59

Головна » 2019 » Лютий » 01

Останній тиждень січня в нашій школі був присвячений англійській мові.В кожному класі проводилися цікави заходи, квест-ігри, інтелектуальні змагання згідно з планом роботи.

Тиждень англійської мови дав дітям можливість на практиці застосувати свої знання, незалежно від їхнього рівня, дав змогу перевірити свої сили у вивченні англійської мови. Проведення Тижня створило позитивну мотивацію умов та можливостей застосування знань, навичок, що забезпечує стійке належне відношення до навчання. Виховуються такі якості, як активність, цілеспрямованість, колективізм, відповідальність школярів.

Було оформлено інформаційний куточок в фойє школи. А на кабінетах англійської мови були розміщені інформаційні листки з планом роботи для учнів школи.

Для всих учнів пропонувалося розгадати сканворди та ребуси з англійської мови. Найактивнішими виявилися учні 3-Б та 7-А класів.

Особливо дітям сподобалося змагатися в командах за звання найкращого знавця англійської мови.< ... Читати далі »

Переглядів: 114 | Додав: E_L | Дата: 01.02.2019 | Коментарі (0)

Соціальна реклама