Вівторок, 26.05.2020, 01:49

УВАГА! КАРАНТИН! Заняття у ліцеї проводяться дистанційно.

Головна » 2019 » Лютий » 08

З 04.02.2019 по 08.02.2019 в школі було проведено тиждень математики, фізики та інформатики вчителями Терещенко Г.В., Шевченко Н.О., Караченцевою Н.М., Білецькою О.Л. та Пурей Т.А. Для проведення тижня були задіяні учні 5-10 класів, які були організаторами і учасниками різноманітних заходів.

Тиждень розпочався з оформлення тематичної виставки стіннівок, знайомством учнів із планом проведення предметного тижня.

6 лютого відбулася інтелектуальна гра «Математичний калейдоскоп» для учнів 5 класів. Перемогу отримала команда учнів 5-Б класу. Учні 5-А класу посіли ІІ місце. Вболівальники розгадували логічні задачі під час перерв між геймами змагання. Переможці гри отримали дипломи та сертифікати. Активну участь у підготовці та проведенні заходу взяли учні 10 класу (Літвін П., Стасенко Н.)

Метою тижня було активізувати пізнавальн ... Читати далі »

Переглядів: 128 | Додав: E_L | Дата: 08.02.2019 | Коментарі (0)

У п'ятницю, 08 лютого, учні 8го та 7-Б класу зустрілися з старшим інспектором ювенальної превенції Первомайського відділу поліції Сало Олександром Анатолійовичем. На початку зустрічі Сало О.А. ознайомив підлітків зі специфікою своєї роботи, особливостями трактування тих чи їнших дій осіб до 18 років. Після невеликої лекції діти задавали дуже багато питань стосовно різних побутових ситуацій та радилися, як краще вчинити при виникненні подібних випадків. І, хоча в кабінеті зібралося два різних класи, проблеми та питання у підлітків однакові. Зустріч пройшла у дружній атмосфері і не залишила байдужими ані хлопчиків, ані дівчаток. Олександр Анатолійович пообіцяв ще завітати на подібну зустріч, а діти - що підготують ще питання, які їх хвилюють.

Переглядів: 85 | Додав: E_L | Дата: 08.02.2019 | Коментарі (0)

Школа ОНЛАЙН