Четвер, 24.09.2020, 00:32

Головна » 2019 » Лютий » 20

20 лютого 2019 року згідно з річним планом роботи школи на 2018/2019 навчальний рік відбулося засідання педагогічної ради за темою « Взаємозв’язок творчих можливостей класного керівника та учнів , результативність педагогічної діяльності  щодо розвитку життєвих компетентностей школярів». Засідання педагогічної ради проведено в формі тренінгу.

З метою активізації учасників засідання  виконані вправи «Знайомство», «Настрій», «Очікування». Обговорюючи взаємозв’язок творчих можливостей класного керівника та учнів виконали вправи «Творчий портрет вчителя», «Бінго». Виконуючи вправу «Кути» за принципом SWOT-аналізу члени педагогічної ради відповіли на питання «Що заважає вчителю творити?», «Що спонукає вчителя творити ?», «Приклади творчості на уроках.», «. Моя основна проблема , пов’язана з творчістю в роботі , це …» ... Читати далі »

Переглядів: 116 | Додав: E_L | Дата: 20.02.2019 | Коментарі (0)

Соціальна реклама