Четвер, 24.09.2020, 01:15

Головна » 2019 » Лютий » 21

21 лютого 2019 року відбувся міський етап Всеукраїнського фестивалю "Молодь обирає здоров'я".
Команда школи " Перлина" посіла І місце.
Вітаємо переможців: Переверзєву С., Гуторову М., Грезнєву М., Макаренко В., Білокінь Д., Телегу О., Миргорода В.!

Переглядів: 108 | Додав: E_L | Дата: 21.02.2019 | Коментарі (0)

„Історія – свідок століть,
Факел істини,
душа пам’яті,
наставниця життя ”

(Цицерон)

З 18 по 22 лютого в школі було проведено тиждень географії, історії та правознавства.
Впродовж тижня пройшло чимало цікавих та змістовних заходів з предметів.
Проведення Тижня історії та права – це не лише розвага для учнів,це – одна із форм освітньої діяльності, засіб виховання, мотивація до навчання. Заохочення учнів до участі у підготовці та проведенні Тижня спонукає їх до творчо - пошукової, дослідницької діяльності, до формування пізнавального інтересу школярів з предмету.

В бібліотеці школи була організована ілюстрована книжкова виставка «Світ історії в художній літературі», «Історія рідного краю».
Впродовж тижня учні здійснили уявні подорожі через ві ... Читати далі »
Переглядів: 141 | Додав: norkov900 | Дата: 21.02.2019 | Коментарі (0)

Соціальна реклама