Неділя, 27.09.2020, 16:34

Головна » 2019 » Лютий » 27

27 лютого 2019 року на базі школи відбулося засідання міського методичного об’єднання вихователів ГПД з теми «Формування культури поведінки, гармонійних відносин між молодшими школярами в групі продовженого дня в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа»».

Відкритий виховний захід з вихованцями групи продовженого дня провела вихователь Галицька А.Д. з теми «Вчимося культурі спілкування».

Захід був проведений на високому науково-теоретичному і методичному рівні і отримав схвальну оцінку учасників засідання ММО.

Переглядів: 98 | Додав: E_L | Дата: 27.02.2019 | Коментарі (0)

27 лютого  2019 року на базі школи відбулося засідання міського методичного об’єднання учителів основ здоров’я з теми «Впровадження  освітніх  інновацій в практику роботи  вчителя   Нової  української школи як умова розвитку професійної компетентності». Відкриті уроки  основ здоров’я провели вчителі Коваленко О.О. у 9 класі з теми «Життєві цінності. Цінності і якість життя» та Луста Л.А. у 5-А класі з теми «Спілкування з однолітками». Уроки були проведені на високому науково-теоретичному і методичному рівні і отримали схвальну оцінку вчителів-учасників засідання ММО.

<!-- ... Читати далі »

Переглядів: 128 | Додав: E_L | Дата: 27.02.2019 | Коментарі (0)

Соціальна реклама