Субота, 29.02.2020, 12:42

Головна » 2019 » Березень » 01

01 березня у Первомайській школі І-ІІІ ст №6 відбулися міські змагання з шахів "Біла тура". Команда нашої школи складалась із 4 учнів: Давидов Микита, Андрієвський Борис (7-Б клас), Кононенко Влад (7-А клас), Триполка Гання (6-Б клас). За результатами змагань команда посіла перше місце та буде захищати честь міста Первомайський на обласних змаганнях. Вітаємо команду з перемогою!

Переглядів: 48 | Додав: E_L | Дата: 01.03.2019 | Коментарі (0)

1 березня 2019 року в м.Харків відбулося підбиття підсумків в ЕКО-ЕНЕРГО-КОНКУРСІ, котрий відбувся в приміщенні Харківського Планетарію. Наші учениці 10-о класу Гуторова Милана та Антоненко Валерія зайняли перші місця у номінації «Бібліотека ресурсо-, природозбереження та енергоефективності». Вони були відміченні дипломами та подарунками. Нам є чим пишатись! Бажаємо успіхів!

Так тримати!

Переглядів: 76 | Додав: E_L | Дата: 01.03.2019 | Коментарі (0)

З 25 лютого по 1 березня 2019 року в Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 пройшов тиждень трудового навчання та мистецтвознавчих дисциплін.

Протягом Тижня у школі діяли виставки тематичних газет: «Чомучко», «Усякий труд почесний», «У світі цікавих професій», «Твори, майструй, вигадуй»; руками дітей були створені плакати, листівки з прислів’ями, ребусами, кросвордами, загадками, присвячені темам тижня образотворчого, музичного мистецтва та трудового навчання. Велику зацікавленість викликали роботи юних художників школи, що представили учні 5-10 класів. Експонатами виставки були макети, моделі, навчальні стенди і вироби, зроблені учнями на уроках праці під керівництвом вчителя трудового навчання Ашихміна М.Д. В кабінеті обслуговуючої праці ( вчитель Пащенко Т.М.) була організована виставка літератури по рукоділлю.

27 лютого та 28 лютого організовано пройшли конкурси та вікторини  з трудового навчання: дл ... Читати далі »

Переглядів: 106 | Додав: E_L | Дата: 01.03.2019 | Коментарі (0)