Субота, 29.02.2020, 11:43

Головна » 2019 » Березень » 15

14 березня відбувся міський етап ХХІ Всеукраїнського турніру юних істориків. У турнірі взяли участь сім команд юних істориків нашого міста. Під час інтелектуальних боїв учні продемонстрували високий рівень знань з історії, вміння аргументувати свою позицію під час наукових дискусій.
Вітаємо команду нашої школи з перемогою в турнірі. Команда учнів (Антонов А., Рубан К., Трунова А. – 9 клас, Гуторова М., Перевєрзєва С. – 10 клас, керівник команди – Коваленко О.О. – учитель історії) посіла І місце в турнірі міського етапу.
Турнір юних істориків – це інтелектуальні змагання, які дають можливість школярам не лише продемонструвати знання матеріалу, який часто виходить за межі шкільної програми, але й показати уміння історичного мислення, майстерного володіння словом, толерантного ведення дискусії.
Під час турн ... Читати далі »

Переглядів: 69 | Додав: norkov900 | Дата: 15.03.2019 | Коментарі (0)