Субота, 29.02.2020, 12:29

Головна » 2019 » Березень » 23

Команда нашої школи взяла участь у проекті зі сталого розвитку «Make Your Future». За умовами проекту 4 учнів та один учитель повинні були заповнити анкету та написати есе про екологічні проблеми свого міста. Наша команда складалася з вчителя – Гоженко В.В. та учнів – Довганич В., Гоженко Б., Замкова С., Колесник Д. 18 лютого організаторами проекту було оголошено 15 шкіл, що за результатами конкурсного відбору стали учасниками проекту. Загалом на конкурс надійшло 575 онлайн-заявок, однак, відібрано було лише 15.

14-17 березня перша група учасників проекту зустрілися на тренінгах зі сталого розвитку. Чотири дні учасники разом з тренерською командою провели у санаторії Пуща-Водиця під Києвом. Учасники з кожної школи безоплатно взяли участь навчанні на практичних тренінгах зі сталого розвитку та соціального проектування, отримали навчально-методичні матеріали й консультування.

Окрім навчання, ще їздили на екскурсію до станції глибокого сортування ... Читати далі »

Переглядів: 89 | Додав: E_L | Дата: 23.03.2019 | Коментарі (0)