Неділя, 27.09.2020, 14:50

Головна » 2019 » Вересень » 28

З метою профорієнтації 28 вересня 8-Б клас у кількості 20 учнів відвідали IT-лабораторію "FabLab", розташовану на кафедрі інформатики та ІТ-технологій ХНЕУ ім. С. Кузнеця. Лабораторія надає вільний доступ для ініціативних людей, студентiв, школярів до сучасного обладнання, що необхідне для технічної творчості – 3D принтерів, лазерних резаків, фрезерувальних станків, наборів і конструкторів Arduino, плат Raspberry і датчиків для IoT (Internet of Things), інших iнструментів та електронiки. Учні 8-Б класу на початку наукової екскурсії послухали невелику лекцію про необхідність навчання технологіям, після  чого ознайомились з деякими з них. Наприклад, на 3D-принтері надрукували невеличку фігуру, яку змоделювали за допомогою викладача. Запускали летючих маленьких дронів, які датчиками визначають перешколи попереду та змінюють напрямок руху. Здивуванням було, що та ... Читати далі »

Переглядів: 81 | Додав: E_L | Дата: 28.09.2019 | Коментарі (0)

Соціальна реклама