Вівторок, 26.05.2020, 02:28

УВАГА! КАРАНТИН! Заняття у ліцеї проводяться дистанційно.

Головна » 2019 » Листопад » 16

16 листопада у ХНУ ім. В.Н.Каразіна було проведено обласну учнівську науково-практичну конференцію МАН України. Від школи було подано 5 заявок на участь, з яких було підтверджено та запрошено до очного туру 4 заявки від 3х учнів. Андрієвський Борис, учень 8Б класу, представляв гру "П'ятнашки", написану мовою VBA. Гелла Максим, учень 9го  класу, представив журі власний змонтований та оброблений спецефектами міні-фільм "Стар-платінум" за мотивами коміксів. Учень 10го класу Норков Арсеній представив власний тренажер з англійської мови "Speak English". Члени журі - професори ХНУ ім. В.Н.Каразіна, ХНУРЕ та ХПУ Євсеєв В.В., Супрун В.В. Роботи учнів школи №7 були оцінені поважним журі та нагороджені дипломами та невеликими подарунками. Особливо хочеться відмітити той факт, що хлопці були єдиними представниками в ... Читати далі »

Переглядів: 79 | Додав: E_L | Дата: 16.11.2019 | Коментарі (0)

Школа ОНЛАЙН