Четвер, 24.09.2020, 01:25

Головна » 2019 » Листопад » 27

27 листопада наша школа гостинно відчинила двері для майбутніх першокласників та їх батьків. У рекреації школи гостей зустрічали учні четвертих та восьмих класів. У актовій залі для малечі були організовані музичні ігри. Для майбутніх першокласників провели цікаву квест-екскурсію по нашій школі. Вони побували у спортивній залі, де пограли у веселі естафети. У кабінеті фізики дітлахи зачаровано спостерігали за фізичними дослідами. Бібліотекар школи познайомила з виставкою дитячої літератури та провела вікторину по казках. У кабінеті інформатики комп’ютер перевірив знання майбутніх першачків про шкільні речі. Вчителі початкових класів, що працюють за програмами Нової української школи, провели ігри з використанням конструктора «Lego».

В цей час батьки мали можливість поспілкуватися з адміністрацією школи. Директор школи Терещенк ... Читати далі »

Переглядів: 85 | Додав: E_L | Дата: 27.11.2019 | Коментарі (0)

Соціальна реклама