Субота, 29.02.2020, 11:26

Головна » 2019 » Грудень » 08

3 грудня 2019 року на базі Первомайської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 7 відбувся практичний семінар вчителів початкових класів (1 – 2 – х) міських закладів загальної середньої освіти та вихователів старших груп дошкільних закладів освіти за темою «Перші кроки впровадження нового Державного стандарту початкової освіти в умовах Нової Української школи і забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти щодо формування соціально успішної особистості дитини». Мета цієї зустрічі: об*єднання зусиль вихователів закладів дошкільної освіти, педагогічного колективу закладів загальної середньої і батьків у розвитку дитини як особистості та підвищення їх компетентності з питань виховання дітей на цінностях Нової української школи. Керівник міського об*єднання вчителів початкових класів Норкова Валентина Миколаївна наголосила, що забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти є дуже важливим фактором для формування соціально у ... Читати далі »

Переглядів: 39 | Додав: norkovavalentina | Дата: 08.12.2019 | Коментарі (0)