Вівторок, 26.05.2020, 19:30

УВАГА! КАРАНТИН! Заняття у ліцеї проводяться дистанційно.

Головна » 2020 » Січень » 06

На зимових  канікулах учні  7-10 класів нашого ліцею відвідали найцікавіше місто України – Львів.

Львів – дивовижне місто, яке наскрізь просякнуте п’янким ароматом кави і шоколаду, духом аристократичної старовинної архітектури та розмаїтим поєднанням культур. Тут гармонійно сплелися різні епохи та стилі, традиції старовини і темперамент сучасності, українська самобутність і європейський шарм. З одного боку, Львів вражає суворою величчю, а з іншого дивує відкритістю, витонченістю і неповторною теплою атмосферою, яку довелося відчути на собі учням і вчителям школи.

І ось після 16 годин переїзду  5.01.2020 нарешті наша екскурсійна група  опинилися у Львові! По прибуттю учн ... Читати далі »

Переглядів: 55 | Додав: маса | Дата: 06.01.2020 | Коментарі (0)

Школа ОНЛАЙН