Вівторок, 26.05.2020, 03:20

УВАГА! КАРАНТИН! Заняття у ліцеї проводяться дистанційно.

Головна » 2020 » Січень » 24

Із  20 по 24 січня в нашому ліцеї пройшов Тиждень української  мови та літератури,  який підготували і провели вчителі-філологи:  Каракуця Т.М., Луста Л.А., Педан Т.П., Гоженко В.В. Заходи, проведені впродовж Тижня, були різноманітними, цікавими, сприяли розвитку творчої активності, пізнання, активної життєвої позиції, а також заохочували учнів до вивчення української мови та літератури.

Розпочався Тиждень  виставкою  стіннівок, присвячених життю та творчості  видатним українським письменникам, ілюстраціями до творів.

Але найяскравішими заходами тижня були, звичайно, ігри-змагання, що традиційно проводилися для учнів.

Емоційно й цікаво було проведено конкурс виразного читання поезій Тараса Шевченка у 5А та 5-Б кл.

Гра-марафон «Подорож океаном рідної мови» між учнями 6-А та 6-Б класів завершилася із однаково ... Читати далі »

Переглядів: 40 | Додав: E_L | Дата: 24.01.2020 | Коментарі (0)

Школа ОНЛАЙН