Четвер, 24.09.2020, 01:46

Головна » 2020 » Лютий » 14

З метою підвищення інтересу  до вивчення предметів математики, фізики та інформатики, збагачення  кругозіру та інтелекту учнів додатковими знаннями з 11 по 14 лютого  2020 року в  нашому ліцеї  було проведено тиждень математики, фізики та інформатики («МІФ»). Була оформлена виставка стіннівок, які мали не тільки інформаційний характер, а дозволяли переглянути відео інформацію через QR код.

Відкриття фізичної складової тижня МІФ  розпочалося 11 лютого в кабінеті 26, де вчитель фізики та астрономії Караченцева Н.М. ознайомила учнів з планом проведення заходів з фізики та астрономії.

Протягом всього тижня в доступній ігровій формі проводилися заходи з фізики та астрономії, так під час перерви учні розгадували фізичні загадки, переглядали відеолекції з астрономії: «Телескоп Хабл», «Відкриття електрона, протона, нейтро ... Читати далі »

Переглядів: 71 | Додав: E_L | Дата: 14.02.2020 | Коментарі (0)

Соціальна реклама