Вівторок, 31.03.2020, 16:36

Головна » 2016 » Квітень » 21 » 21 квітня 2016 року День ЦЗ
21 квітня 2016 року День ЦЗ

Відповідно до річного плану  школи  21   квітня  2016 року був проведений   День ЦЗ за темою: «Дії учнів та педагогічного колективу школи при виникненні надзвичайної ситуації.». У підготовці і проведенні його взяли участь учні 1- 11 класів, учителі школи , технічний персонал.

Згідно з планом  проведення Дня ЦЗ класними керівниками 1-11 класів були проведені підсумкові уроки цивільного захисту.

У всіх класах були проведені вікторини з ЦЗ: «Поведінка в надзвичайних ситуаціях», «У Чорнобиля немає минулого часу», «Надзвичайні ситуації», №», «Захисти себе », «Нехай вогонь живе у серцях», «Багато знати – вміло діяти».

Учні 8 – 11 класів взяли участь у прикладних естафетах.

Евакуація особового складу школи була здійснена на шкільний стадіон.

Переглядів: 200 | Додав: n-cara2008 | Рейтинг: 0.0/0