Середа, 01.04.2020, 17:20

tina0611, norkov900
Головна » 2016 » Лютий » 9 » Безпечний Інтернет
Безпечний Інтернет

9 лютого відзначається Міжнародний День безпеки в Інтернеті. До цього дня у школі було проведено чимало заходів. Лекційна група у складі учениць 10 класу Демченко Валерії, Комісаренко Дарини та Дьяконової Діани показали для учнів початкової школи презентацію, в якій ознайомили дітей з правилами безпечної поведінки в Інтернеті.

Учні середньої та старшої школи разом із вчителем інформатики Білецькою О. Л. долучилися до Всеукраїнського проекту «Про Інтернет», який у формі гри розповідає про будову електронного мозку мережевого простору. Протягом проекту діти дізнавались про те, як отримати доступ до знань, знайти потрібну інформацію, критично оцінити контент, створити власний інтернет-проект, спілкуватися — і робити все це, дотримуючись простих правил безпеки. Наприкінці уроку кожен з учнів отримав сертифікат веб-серфера від компанії Google. До речі, деякі вчителі також виявили бажання пройти тестування з правил безпеки в Інтернеті та отримати сертифікат.

На другому поверсі, біля кабінету інформатики (№21-22), відкрилася віставка дитячих малюнків "Безпека в Інтернеті".

Переглядів: 251 | Додав: E_L | Теги: #Хвиля безпечного інтернету | Рейтинг: 0.0/0