Вівторок, 31.03.2020, 16:25

Головна » 2016 » Квітень » 7 » Бібліотечний урок
Бібліотечний урок

За проханням класного керівника 1-Б класу, Норкової Валентини Миколаївни, 7 квітня 2016 року з першокласниками був проведений бібліотечний урок. Книжки - як люди: народжуються, живуть, старіють. Як і люди, можуть хворіти. А захворівши, потребують лікування. Для хворих книжок теж є спеціальні лікарні. Шкільний бібліотекар, Сердюк Тетяна Сергіївна, запросила малят до «Книжкової лікарні». Мета заходу: навчити дітей зберігати книги, ремонтувати підручники правильно, зацікавити художньою літературою та приділяти більше уваги читанню. Тетяна Сергіївна в доступній формі розповіла учням про виникнення книги, показала як треба доглядати в побуті за друкованими виданнями, чого не треба чинити з книгами під час користування. На жаль, батьки мало приділяють уваги особистому читанню, тим саме у дітей формується негативне ставлення до літератури. Їм легше подивися мультфільм по телевізору, або попросити батьків прочитати казку. А також, батьки і самі іноді не знають як правильно відремонтувати книгу. Клей, кольоровий папір, ножиці - ось основні інструменти, за допомогою яких "лікують" книги. Однак усі знають: будь-яку хворобу краще попередити, ніж вилікувати. І радять берегти здоров'я, тобто зберігати стан підручників. Тому, такі заняття дуже корисні і потрібні. Такий аспект, як відношення до книг і збереження, дуже важливий у вихованні дітей. Після такого заходу першокласники запам'ятали найголовніші правила користування книгою:
1. Не можна перегинати книжки.
2. Не можна загинати книжкові сторінки.
3. Не можна закладати в книжку олівці.
4. Не можна брати книжки брудними руками.
5. Не можна читати книжки під час їжі.
Найбільше книжки люблять дбайливе ставлення, дуже люблять чистоту. Юні «лікарі» 1-Б класу тепер вміють правильно надати першу допомогу пошкодженим книжкам, вони уміло відремонтують, продовжать життя підручникам.

Переглядів: 179 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0